Відкрити меню

Реставрація ванни Надвірна

Реставрація ванни в Надвірній

Реставрація ванни в Надвірній по вулиці Юрія Федьковича. Це була не звичайна ванна. Вона була не білого кольору, а голубого. Такі ванни також можна реставрувати. Власники захотіли білу ванну. Я реставрую ванни тільки білим акрилом. Колоруванням я не займаюсь.

Цю ванну я реставрував не своїм аккрилом. Люди самі його придбали, тому що хотіли щоб робота коштувала дешевше. Наголошую що в такому випадку я не можу дати гарантію 3 роки. Я не можу гарантувати що акрил буде добре триматись основи, або що він з часом не пожовкне. Категорично не раджу самим купляти акрил. Існує велика ймовірність що ви придбаєте підробку.

Реставрація ванни в Надвірній
Реставрація ванни в Надвірній  1
Реставрація ванни в Надвірній  2

Ось так виглядає процес реставрація ванни в Надвірній. Акрил розтікається по стінках ванни. Коли виконував реставрацію не своїм акрилом, то відчував що він не так розтікається як потрібно. Трохи переживав чи все буде добре. Але все получилось. Подивимось як це покриття покаже себе з роками. Надіюсь що все буде добре .

Реставрація ванни в Надвірній  2
Реставрація ванни в Надвірній 6
Реставрація ванни в Надвірній 5

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В НАДВІРНІЙ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, КОЛОМИЯ, КОСІВ, БОЛЕХІВ, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank