Відкрити меню

Реставрація ванни Коломия

Реставрація ванни в Коломиї

Реставрація ванни в Коломиї по вулиці Володимира Винниченка. Чавунна ванна ще з радянських часів. Власник пробував реставрувати цю ванну самостійно, але як видно на фото получилось не якісно, і не на довго. Як показує практика такі способи відновлення ванн дешевими фарбами є марними і дуже скоро фарба починає облазити.

Краще зробити роботу один раз, але якісно. Акрил для реставрації ванн не є дешевим. Він може коштувати як десять балончиків звичайної фарби для ванн. Але краще покрити ванну один раз дорогим акрилом, аніж десять раз малювати ванну дешевою фарбою. Тимбільше відновлення ванни яка раніше вже була в реставрації коштує дорожче. Я беру додатково 200грн.

Дехто може казати що краще придбати нову ванну, ніж вкладати в гроші в стару. Я з цим не згідний. Якщо хочете поговорити на цю тему, то прошу мені зателефонувати. Розкажу вам реальні ПЛЮСИ та МІНУСИ відновленої акрилом ванни. Так так, тут як і всюди присутні також мінуси. Але перевага все ж таки на стороні відновлення ванн акрилом. Це якщо ви бажаєте якісно та на довго….

Реставрація ванни в Коломиї

Ця ванна була в поганому стані. Прийшлось дуже багато шпаклювати, так як були присутні раковини та тріщини. Зауважте що я не беру додатково гроші якщо ванну потрібно шпаклювати. Деякі майстри так роблять. Бували ванн де потрібно було використати цілу баночку шпаклівки, а вона не дешева…

Реставрація ванни в Коломиї
Реставрація ванни в Коломиї
Реставрація ванни в Коломиї

А ось так виглядає свіжо залита ванна. Просто красота! Ви також можете стати власником такої ванни. Лишається тільки подзвонити і замовити послугу по реставрація ванни в Коломиї. По телефону консультую безкоштовно!

Реставрація ванни в Коломиї
Реставрація ванни в Коломиї
Реставрація ванни в Коломиї
Реставрація ванни в Коломиї

ВИКОНУЮ ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН НЕ ТІЛЬКИ В КОЛОМИЇ, А ТАКОЖ В ТАКИХ МІСТАХ ЯК ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КАЛУШ, БОГОРОДЧАНИ, ДОЛИНА, РОЖНЯТІВ, БРОШНІВ, ГАЛИЧ, ОТИНІЯ, БУРШТИН, ГОРОДЕНКА, БОЛЕХІВ, КОСІВ, НАДВІРНА, РОГАТИН, СНЯТИН, ТИСМЕНИЦЯ, ВИГОДА, ТЛУМАЧ ТА ЯРЕМЧЕ.А ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ СІЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank