Правила догляду за чавунною та акриловою ваннами

Будь-яка обрана ванна потребує правильного догляду. Мало хто відмовиться від покупки універсальних засобів, на етикетці яких виробник гарантує панацею від будь-яких видів забруднень. Найчастіше такі обіцянки так і залишаються обіцянками.
Для догляду за чавунною та акриловою ванною потрібно вибирати різні засоби. Миючі, які містять у своєму складі кислоту, краще тримати якомога далі від чавунних виробів, а засоби які містять хлор завдадуть непоправної шкоди акриловій ванні.
У випадку з чавунною ванною, стане в пригоді практично народний засіб — господарське мило, яке здатне впорається з більшістю плям.
У тому випадку, якщо підбирати засіб вже пізно і внаслідок застосування неправильних речовин шкоду вже завдано, завжди можна звернутися в компанію, яка займається відновленням будь-яких типів ванн. Ми зможемо підібрати потрібний варіант реставрації, здатний повернути колишній блиск.
Чавунна та акрилова ванна це саме ті 2 види виробів, які мають найбільший попит серед покупців. Кожен з видів має свої властивості та технічні особливості, і тільки споживач може сам визначитися, які саме з характеристик для нього важливіше за все. Крім того, одним з головних відмінностей можна назвати арсенал засобів по догляду.
Як доглядати за чавунною ванною
Чавунна ванна не вимагає мати арсенал засобів по догляду за нею. Підійдуть самі звичайні чистячі та миючі засоби, які використовуються для прибирання. Одним з кращих засобів для прибирання є господарське мило, про що знає далеко не кожна господиня. У разі, якщо на поверхні з’явилися плями які важко видалити, слід просто нанести господарське мило на потрібну ділянку і залишити на деякий час. Таким нехитрим способом можна видалити більшу частину плям.
Найпопулярніші засоби по догляду за ванною:
– cif. Порошок або крем;
– commet. Очищальний гель;
– yplon. Порошок.
Не варто застосовувати в догляді засоби, які містять кислоту, оскільки вона може пошкодити емаль!
Як доглядати за акриловою ванною

Акрилова ванна вимагає ретельного догляду правильними засобами. Догляд за акрилом не терпить помилок. Жорсткі чистячі порошки, які містять у своєму складі абразиви й цілком придатні для очищення чавунних виробів, можуть завдати непоправної шкоди акриловим.
У тому випадку якщо на купленому засобі немає позначки «для акрилу» можна спробувати випробувати його на окремій маленькій ділянці та тільки після того, як він успішно пройде цей іспит приступати до подальшого прибирання. Треба знати й те, що губка теж має значення. Підходять тільки м’які губки, без жорсткої поверхні.
Легко можна використовувати засіб для миття посуду. Найчастіше вони не завдають ніякої шкоди поверхні
Набагато більше уваги потрібно приділити речовинам, які самі по собі або в складі миючих засобів можуть завдати шкоди.
Найнебезпечніші речовини:
– ацетон;
– хлор;
– аміак;
– формальдегід.
Особливо треба бути уважним у цьому випадку дівчатам, які забарвлюють своє волосся в домашніх умовах. Аміак, який міститься в складі фарби для волосся, при попаданні на ванну може залишити слід, позбутися якого можна буде тільки за допомогою полірування.
Бажаю успіхів у вашій не легкій праці!
Дякую за поради.помогли