Відкрити меню

Реставрація ванни Калуш

Реставрація ванни в Калуші

Реставрація ванни в Калуші по вулиці Петра Каракая. Ванна довжина якої 170 см була вже реставрована 2 роки назад. Але реставрована вона була не якісно та методом “емаліровка ванн”. Цей метод зарекомендував себе дуже погано так як після такої реставрації емаль тримається не довго. Якщо витримає 3 роки , то рахуйте вам пощастило. Більше про “емаліровку ванн” ви можете почитати на моєму сайті перейшовши по ссилці.

покраска ванни акрилом калуш
покраска ванни акрилом калуш 2

Емаль завжди починає “злазити” спершу в низу ванни, тому що гаряча вода сильно пошкоджує покриття.

реставрація ванни в калуші 1

А ось і ще один замітний “косяк” майстра. Ванна мала багато раковин та тріщин які потрібно було зашпаклювати. Остерігайтесь таких реставраторів ванн. Якщо замовляєте таку послугу, то обов’язково запитуйте майстра чи він користується шпатлівкою для ванн.

покраска ванни акрилом калуш 3

Зазвичай реставрація ванни в Калуші триває близько 3-ох годин, але ця ванна раніше була реставрована тож довелось виділити їй 5 годин. Але результат цього вартує! Погляньте який приємний вигляд має відреставрована ванна. А головне задоволенні клієнти. Це перш за все!

реставрація ванни в калуші
реставрація ванни в калуші

Виконую якісну реставрацію ванн не тільки в Калуші, а також в таких містах як Івано-Франківськ, Долина, Богородчани, Болехів, Рожнятів, Брошнів, Галич, Отинія, Бурштин, Городенка, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач та Яремче.Також багато інших сіл Івано-Франківської області

САЙТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ ПЕРЕЙШОВШИ ПО ЦІЙ ССИЛЦІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2023 Реставрація Ванн · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено

Анализ сайта - PR-CY Rank